Uživatel nepřihlášen
Kajomonkovy Herní Jatka!
RSS kanál blogu
Píše: kajomonek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Kajomonkovy Herní Jatka!

GTA:The Ballad Of Gay Tony-Balada o teplým Tonym

Pátek 10.12.2010 07:24 - Autor: kajomonek
To se mi líbí

GTA:The Ballad Of Gay Tony-Balada o teplým TonymRecenze na jeden ze dvou přídavků pro GTA IV.

Kolem května vyšla kolekce dvou velkých DLC pro GTA jménem Episodes From Liberty City. Dnes jsem si vybral pro svou recenzi The Ballad Of Gay Tony.

Tohle DLC vás postaví do role Luise,vyhazovače z jednoho z klubů již zmíněného Gay Tonyho,proč Gay? Protože sám osobě říká,že je nejteplejší osoba na světě.

Ale co by to bylo za akční hru,kdyby jste jen měli vyhazovat ožralce z klubu. Tony pro vás bude mít mnoho špinavé práce.

Luis v akci.
Luis v akci.

Napěchované Novinkami

 

Hned po prvním obrázku vás něco praští do oka,celou hru hrajete za negra(ne,nejsu rasista,jen na to upozorňuju,protože za ně můžete hrát jen málokdy). Celkově to je vylepšená verze GTA IV,protože vyladili nějaké chyby a zlepšili dohlednost. Najdete tady také pár nových zbraní-Revolver,Brokovnici,Brokovnici s výbušnýma nábojema,C4 a nakonec zlatou UZI!

Také tu najdete nový vrtulník-Buzzard,který střílí z minigunů a také může pálit neomezený počet raket.

Akčnější než původní díl?

Nevím přesně kolik je tu misí(rozhodně ne tolik co v původním díle),myslím že kolem 20,ale všechny jsou tak napěchované akcí,že by si to mohlo podat ruku s modern warfare 2!

Nové náčiní,které jsem uváděl v předchozím odstavci,vám pomůže udělat ve městě Liberty City,ještě větší chaos než dříve!

Tohle není 3.světová,tohle je GTA!
Tohle není 3.světová,tohle je GTA!

Liší se to hodně od původního dílu?

 

Abych se vyjádřil,je to pořád GTA,základ misí zůstal stejný-dojeď tam,vystřílej to tam,vrať se zpátky .Ale v tomto dílu dostaly mise menší vylepšení,při každém splnění mise vás to ohodnotí v procentech,jak jste v té misi byli dobří. Tohle hodnocení závisí na času,přesnosti střelby,získané damage od nepřátelských kulek apod. To už také napovídá o tom,že mise půjdou skrz herní mobil přehrávat znova.

Jak je na tom multiplayer?

Ten se celkově vůbec nezměnil,zůstaly tu všechny původní módy,jako jsou free mode,TDM,FFA a další. Jen ho vylepšili podobně jako singleplayer-zlepšili grafiku a přidali nově náčiní,nic víc! Jen mě pořád mrzí systém hledání matche.Musíte,mnohokrát hodně dlouho čekat než tam přijdou hráči,což je někdy nervyrvoucí,až to někdy nevydržíte,a jdete radši zpátky do singlu...

O adrenalin není nouze!
O adrenalin není nouze!

 

Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City na PC, PS3, Xbox 360 Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City
» Více o hře
Líbí se mi
  • Vylepšená grafika
  • Nové zbraně
  • Akčnější mise
Vadí mi
  • Téměř žádná změna v singleplayeru
  • Téměř žádna změna v multiplayeru
Verdikt: Je to zábavnější předělávka původního GTA,plná akce a novinek.Fanoušek série GTA tohle musí vlastnit,ale ostatní hráči by si to měli nejdřív promyslet.
Tisk

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku GTA:The Ballad Of Gay Tony-Balada o teplým Tonym
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Raccon    Nevim nevim, ty poslední GTAčka mě nějak nezaujali. Já jsem skončil někde u Vice City, to mě ještě bavilo. Jinak souhlasím s tím co tu bylo už řečeno, trochu doladit detaly a bude to fajn.Racconraccon2993    10.12.2010 23:04 Raccon

Nevim nevim, ty poslední GTAčka mě nějak nezaujali. Já jsem skončil někde u Vice City, to mě ještě bavilo. Jinak souhlasím s tím co tu bylo už řečeno, trochu doladit detaly a bude to fajn.

NightShade    Příště mezery za čárkami :dance: jinak 8/10NightShadenightshade855    10.12.2010 19:38 NightShade

Příště mezery za čárkami :dance: jinak 8/10

kajomonek    ok, opraveno :-)kajomonekkajomonek3735    10.12.2010 17:34 kajomonek

ok, opraveno :-)

kajomonek    ty mezery jdu spravit, nenapadlo mě, že se to bez mezer za větama bude blbě číst. máte pavdu, i mě to dělá problém.kajomonekkajomonek3735    10.12.2010 17:31 kajomonek

ty mezery jdu spravit, nenapadlo mě, že se to bez mezer za větama bude blbě číst. máte pavdu, i mě to dělá problém.

Fildus    To je pravda. Ty mezery by to chtělo.Fildusfildus2600    10.12.2010 16:18 Fildus

To je pravda. Ty mezery by to chtělo.

JakER    To já tedy obráceně. GTA IV 35-15 FPS, Episodes naplno. btw: K recenzi bych jem chtěl dodat, že se to vážně nedá číst. Vždyt stačí tak málo, jen udělat mezeru za ukončením věty. Nic víc. A stále je to problém. Tohle se vážně nedá číst.JakERjaker2265    10.12.2010 15:56 JakER

To já tedy obráceně. GTA IV 35-15 FPS, Episodes naplno. btw: K recenzi bych jem chtěl dodat, že se to vážně nedá číst. Vždyt stačí tak málo, jen udělat mezeru za ukončením věty. Nic víc. A stále je to problém. Tohle se vážně nedá číst.

Wojki    s GTA 4 jsem taky neměl problem...jen s Ballad of gay tonyWojkiwojki2405    10.12.2010 13:19 Wojki

s GTA 4 jsem taky neměl problem...jen s Ballad of gay tony

-R.I.P-    Mé mašince GTA 4 nedělalo problém (nutno podotknou že neopatchovaná verze) na Full hD rozlišení a HIGH detaily. Ale v episodes from Libertycity se FPS pohybuje 35- 15 nechápu . Hrát se to dá ale o plnohodnotném zážitku si mohu nechat jen zdát :angry: :gun:-R.I.P-rip1029    10.12.2010 13:12 -R.I.P-

Mé mašince GTA 4 nedělalo problém (nutno podotknou že neopatchovaná verze) na Full hD rozlišení a HIGH detaily. Ale v episodes from Libertycity se FPS pohybuje 35- 15 nechápu . Hrát se to dá ale o plnohodnotném zážitku si mohu nechat jen zdát :angry: :gun:

Wojki    Jen nutno dodat, že tenhle přídavek má ještě sprasenější optimalizaci než původní GTA IV. Člověk může mít nejlepší sestavu a bude se mu to sekat a potom soused s 3 roky starou sestavou jede v pohodě na ty samí detaili bez sekání. S GTA IV + datadisky si u mě R* udělali velký mínus. Dohrál jsem TLAD a to bylo v pohodě bez sekání, ale Gay tony jsem skončil někde v půlce hodně zklamám, protože to bylo takřka nehratelné. Doteď se proklínám za ty zbytečně vyhozené prachy.Wojkiwojki2405    10.12.2010 11:37 Wojki

Jen nutno dodat, že tenhle přídavek má ještě sprasenější optimalizaci než původní GTA IV. Člověk může mít nejlepší sestavu a bude se mu to sekat a potom soused s 3 roky starou sestavou jede v pohodě na ty samí detaili bez sekání. S GTA IV + datadisky si u mě R* udělali velký mínus. Dohrál jsem TLAD a to bylo v pohodě bez sekání, ale Gay tony jsem skončil někde v půlce hodně zklamám, protože to bylo takřka nehratelné. Doteď se proklínám za ty zbytečně vyhozené prachy.

O autorovi blogu

kajomonek
kajomonek
21 let, Přerov (Olomouc)
Zdarec, jsem kajomonek. Jsem šťastným majitelem konzole PS3. Jsem také velký fanda FPS a third-person akcí.Kdo by chtěl se mnou záhrát pecky jako BFBC 2, COD:MW2, Uncharted 2,Red Dead Redemption, KZ2 apod. tak si mě přidejte na PSN. PSN:kajomonek PLAY 4 FUN!
Založit herní BLOG