Uživatel nepřihlášen
Kajomonkovy Herní Jatka!
RSS kanál blogu
Píše: kajomonek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Kajomonkovy Herní Jatka!

GTA:The Lost And Damned-Ztraceni a Zatraceni

Úterý 14.12.2010 05:31 - Autor: kajomonek
To se mi líbí

GTA:The Lost And Damned-Ztraceni a Zatraceni Recenze na druhé DLC pro GTA IV

Před několika dny jsem recenzoval The Ballad Of Gay Tony (dále jen TBOGT).

Dnes jsem si pro vás připravil The Lost And Damned (dále jen TLAD).

Kdo, že jste?

Hra vás postaví do role Johnyho Klebitze, víceprezidenta motorkářského gangu The Lost.

Gang je v klidu, členové jezdí na svých chopperech, popíjí pivo ve svém klubu. Tedy do té doby dokud se z basy nevrátí Billy- bývalý prezident The Lost, za kterého zaskakoval Johny. Billy rozpoutá válku s gangem Angels of Death.

Přátelé???
Přátelé???

Tak to začíná!

Jako u každého GTA,zde nebudou chybět přestřelky, nadávky a další věci co si vybavíte pod pojmem GTA. Každý díl GTA měl něco do sebe, ale to co má tenhle díl, žádný doposud neměl. Budete vést gang do bitev a jezdit přitom na krásných naleštěných Chopperech, poslouchat tvrdou muziku, takže lidi jako já- milovníci Metalu a motorek se budou rozplývat hned na začátku! Pro ty ostatní to bude trvat pár dalších misí, protože první mise jsou docela triviální, ale poté nastoupí to co nastoupilo již v TBOGT- pořádná akčnost misí!

Novinky?!

Jako v TBOGT, tu je pár novinek. Když pojedete se svým gangem přes město, můžete jezdit v různých formacích, za což dostáváte bonusy, které krom jedné trofeje/achievementu, nepoužijete :-D

Stejně jako v BOGT- tady jsou nové zbraně- Double Barrell Shotgun(skvělá na palbu ze sedla motocyklu, nový druh granátu(něco jako miny) a nakonec Plně automatická brokovnice (sázím se,že je to Striker-12 ,ale ve hře to není uvedeno)se kterou se dělá krásnej bordel!!

Frčíme!
Frčíme!

Nová vozidla.

Stejně jako v předchozím díle jsou nová vozidla(tentokrát ale nečekejte tank,nebo bojovou helikoptéru). Je tu několik nových chopperů, a nová dodávka. Není s nima taková sranda jako s bojovým vrtulníkem, ale lepší než nic!

Stanete se také lovnou ovcí!
Stanete se také lovnou ovcí!

Multiplayer!

 

Multiplayer je zase nezměněn,ale přidali několik nových herních módu.Všechny jsou kooperační až na jeden, za který vážně stojí zmíňka! Jmenuje se Chopper vs.Chopper, je pro dva hráče, jeden letí ve vrtulníku a druhý ujíždí na chopperu. Hráč ve vrtulníku se snaží motorkaře zabít miniguny (nebo rozsekat vrtulí) a druhý se snaží přes checkpointy ujet na určité místo. Pokud se jednomu z nich podaří dosáhnou svého cíle, strany se prohodí! Jinak zase mulťák neprošel žádnými změnami, bohužel.....

Bum,Bum,bum
Bum,Bum,bum
Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City na PC, PS3, Xbox 360 Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City
» Více o hře
Líbí se mi
  • Motorkářský Gang
  • Nové zbraně
  • Náplň misí
  • Nové Multiplayerové módy
  • Motorkářská atmosféra
Vadí mi
  • Téměř žádná změna v singleplayeru
Verdikt: Není to ani špatný, ale ani se to nemůže vyrovnat TBOGT, nebýt Multiplayerových módů, dal bych 7, ale ty tomu zachránily p*del, tak jsem tomu trochu přilepšil!
Tisk

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku GTA:The Lost And Damned-Ztraceni a Zatraceni
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Afterman    Sice docela stručné, ale dobré.Aftermanafterman3673    17.12.2010 13:55 Afterman

Sice docela stručné, ale dobré.

Benzista    docela dobrýBenzistabenzista3861    15.12.2010 16:37 Benzista

docela dobrý

kajomonek    díky :dance:kajomonekkajomonek3735    15.12.2010 05:38 kajomonek

díky :dance:

JakER    V celku dobrá recenze. Velmi dobrá recenze pak na 13 letého kluka. Jen bych si to po sobě být tebou vícekrát přečetl. Často se tam opakují některá slova a formy vět. Ale to j jen stylistický detail. Jinak vynikající. :-)JakERjaker2265    14.12.2010 21:12 JakER

V celku dobrá recenze. Velmi dobrá recenze pak na 13 letého kluka. Jen bych si to po sobě být tebou vícekrát přečetl. Často se tam opakují některá slova a formy vět. Ale to j jen stylistický detail. Jinak vynikající. :-)

O autorovi blogu

kajomonek
kajomonek
21 let, Přerov (Olomouc)
Zdarec, jsem kajomonek. Jsem šťastným majitelem konzole PS3. Jsem také velký fanda FPS a third-person akcí.Kdo by chtěl se mnou záhrát pecky jako BFBC 2, COD:MW2, Uncharted 2,Red Dead Redemption, KZ2 apod. tak si mě přidejte na PSN. PSN:kajomonek PLAY 4 FUN!
Založit herní BLOG