Uživatel nepřihlášen
Kajomonkovy Herní Jatka!
RSS kanál blogu
Píše: kajomonek - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Kajomonkovy Herní Jatka!

Killzone 3-Retro Map Pack

Úterý 1.3.2011 19:33 - Autor: kajomonek
To se mi líbí

Killzone 3-Retro Map PackPřínáším vám recenzi na první map pack pro nové Killzone 3!

Nebudu chodit kolem horké kaše. Killzone 3 vyšlo přibližně před týdnem a s ním i Retro Map Pack pro Collectors Edition. O den-dva později byl také přidán na Playstation Store za 135kč.

Jelikož mám Collectors Edition tak jsem ho získal společně s ní. Obsahuje 2 recyklované mapy z Killzone 2-Blood Gracht a Salamun Market. Hned jak jsem poprvé vložil disk do mechaniky svého PS3, hned jsem je začal tvrdě hrát, abych vám mohl říct co se na nich změnilo! 

BLOOD GRACHT 

Blood Gracht je menší mapa, která nabízí intensivní a uzavřenější akci. Její součástí jsou vnitřní prostory se stokou, nad kterou jsou vyvýšené pozice, vhodné pro snipery.

První, méně podstatnou změnou je změna denní doby. Původně se mapa odehrávala v podvečerních hodinách, nyní se odehrává v ranních.

Blood Gracht 1.0
Blood Gracht 1.0
Blood Gracht 2.0
Blood Gracht 2.0

Velmi výraznou změnou je větší poškození budov a jejich zpustnutí. Jsou zde totiž nově všudypřítomné prvky džungle. Zmizely také nějaké sniperské body nad stokou. Přibyly také nějaké opravovatelné Ammo Craty, kterých bylo v původní verzi mapy jen několik.

Gameplay mapy jinak zůstal stejný. Tuhé bitvy ve stísněných prostorách, bitvy o plechové mostky a úniky před snipery ve stoce.

Blood Gracht 1.0
Blood Gracht 1.0

 SALAMUN MARKET

Salamun Market je velká mapa. Je to skvělé místo pro velké multiplayerové bitvy, nabízející velký počet vnitřních prostor a zničenou tržnici.

Menší změnou je zvýšené poničení budov a přidání menšího nadzemního levelu.

Salamun Market 1.0
Salamun Market 1.0
Salamun Market 2.0
Salamun Market 2.0

Nejvýraznější změnou je změna počasí a denní doby. Původní verze mapy se odehrávala v pochmurné noci, zatímco nová verze se odehrává za krásného slunečné rána.

Byly také přidány garáže s exo-skeletony. Tyto exo-skeletony také těžce změnili gameplay této mapy. V původní verzi mapy šlo jen o přestřelky a o plnění Objectivů, ale díky přidání exo-skeletonů, se musíté ještě navíc krýt a snažit se oddělat jeho řidiče.Také bylo přidáno několik raketometů W.A.S.P.

Salamun Market 1.0
Salamun Market 1.0
Salamun Market 2.0
Salamun Market 2.0
Killzone 3 na PS3 Hodnocení hry
Skóre hry 8 8/10
Killzone 3
» Více o hře
Líbí se mi
  • Návrat dvou legendárních map
  • Jejich grafické vylepšení
  • Výrazné změny
  • Exo-Skeletony na Salamun Market
Vadí mi
  • Cena na PSS
Verdikt: Jde o skvělý map pack, který by si fanoušci série neměli nechat uniknout. Kdo si koupí sběratelskou edici, tak neprohloupí. Kromě tohoto skvělého Map Packu také obsahuje exkluzivní PS3 Téma a oficiální Soundtrack.
Tisk
Hodnocení:
( 8.3 / 23 hlasů ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
Killzone 3 na PS3Screenshoty ze hry
Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3 Screenshot ze hry Killzone 3
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Killzone 3-Retro Map Pack
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Pennywise    Super, krátké, ale výstižné, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval :-)Pennywisepennywise1651    15.3.2011 23:12 Pennywise

Super, krátké, ale výstižné, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval :-)

kajomonek    Thanks :-)kajomonekkajomonek3735    3.3.2011 14:41 kajomonek

Thanks :-)

Sectr    Pěkně napsany jsem rád že ještě existují lidi co umí ocenit kvalitu!Sectrsectr859    3.3.2011 06:13 Sectr

Pěkně napsany jsem rád že ještě existují lidi co umí ocenit kvalitu!

kajomonek    Díky moc :-)kajomonekkajomonek3735    2.3.2011 19:09 kajomonek

Díky moc :-)

Ctira.d    Pěkný.Ctira.dctirad458    2.3.2011 18:33 Ctira.d

Pěkný.

kajomonek    Díky. Salamun Market mě ve dvojce také nebavil, ale ve trojce se mi velice líbí a hrozně rád na něm hraju :-)kajomonekkajomonek3735    2.3.2011 05:22 kajomonek

Díky. Salamun Market mě ve dvojce také nebavil, ale ve trojce se mi velice líbí a hrozně rád na něm hraju :-)

XJ-0461 = Clank    Pěkná recenze. Blood Gratch jsem hrál nejvíc, hodně mě bavil a podle toho, co jsem se dočetl, se zdá být ještě lepší. Poté jsem často hrával Visari Palace (nebo Square, teď přesně nevím) , ten tady ale není. Salamunn Market mi taky neunikl, ale tolik mě nezaujal. Pěkně zpracovaná recenze a díky ti za informace, i přes to, že koupi KZ3 v plánu ještě nemám a zatím zůstanu věrný KZ2. 8/10. :)XJ-0461 = Clankxj-0461-clank4033    1.3.2011 20:15 XJ-0461 = Clank

Pěkná recenze. Blood Gratch jsem hrál nejvíc, hodně mě bavil a podle toho, co jsem se dočetl, se zdá být ještě lepší. Poté jsem často hrával Visari Palace (nebo Square, teď přesně nevím) , ten tady ale není. Salamunn Market mi taky neunikl, ale tolik mě nezaujal. Pěkně zpracovaná recenze a díky ti za informace, i přes to, že koupi KZ3 v plánu ještě nemám a zatím zůstanu věrný KZ2. 8/10. :)

O autorovi blogu

kajomonek
kajomonek
21 let, Přerov (Olomouc)
Zdarec, jsem kajomonek. Jsem šťastným majitelem konzole PS3. Jsem také velký fanda FPS a third-person akcí.Kdo by chtěl se mnou záhrát pecky jako BFBC 2, COD:MW2, Uncharted 2,Red Dead Redemption, KZ2 apod. tak si mě přidejte na PSN. PSN:kajomonek PLAY 4 FUN!
Založit herní BLOG